LEM Napoli

Motocykl elektryczny dla dostawców pizzy

Założenia projektu

Naszym zadaniem na zawody SmartMoto Challenge Barcelona 2015 było stworzenie motocykla dla dostawców pizzy. Postanowiliśmy zaprojektować pojazd który dzięki pojemnemu, izolowanemu boxowi na pizzę pozwoli dowieźć ciepły posiłek na drugi koniec miasta a przy tym będzie komfortowy na kierowcy.

Nasi sponsorzy

Przebieg projektu

Motocykl udało nam się tak przystosować aby był idealnym narzędziem pracy pizzamana. Demontowalny, trójkomorowy box na pizzę, wygodne siedzisko oraz wymienna bateria umożliwiają wielogodzinną, komfortową jazdę. Wytrzymała konstrukcja pozwala na jego eksploatację przez wiele lat, a koszt jazdy przez cały dzień to tylko kilka złotych, dzięki czemu skuter jest bardzo ekonomiczny. Specjalnie zaprojektowany system elektroniczny oraz aplikacja na tablet, ułatwiają pracę zarówno dostawcy jak i managera pizzerii. To wszystko umożliwiło nam zdobycie pierwszego miejsca w kategoriach statycznych oraz trzeciego miejsca w klasyfikacji generalnej w SmartMoto Challenge 2015!

Dalsze plany

Z LEMem Napoli planujemy wystartować pod koniec października na zawodach SmartMoto Challenge w Moskwie. W związku z tym udoskonalamy niektóre elementy i rozwijamy rozwiązania, a w międzyczasie prezentujemy nasz projekt na targach i konferencjach.

5

dużych pizz

tyle pomieści box ładunkowy

2

moduły

dodatkowe wymienne siedzisko lub box na pizzę